נטורופתיה לנשים בהנקה

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

איך טיפול נטורופתי יכול לסייע לך לאחר ההריון?

אם את מניקה ומתקשת לנהל תזונה מאוזנת ביום יום, כדאי לך להכיר את טיפולי נטורופתיה לנשים בהנקה. נשים לאחר הריון יכולות למצוא את עצמן בקשיים ניהול תזונה בשגרה בעיקר כאשר מדובר על תקופת הנקה ממושכת. הגוף שלך עובר תהליך מיוחד והתינוק שלך מושפע במידה מסוימת מהתזונה היום יומית שלך. בנוסף לכך, ההנקה לוקחת ממך אנרגיה ויכולה להשאיר אותך חלשה ועייפה לאורך כל היום. באמצעות ניהול תזונה מאוזנת מותאמת אישית, תוכלי לשפר את איכות החיים שלכם ולעבור את תקופת ההנקה בצורה טובה ויעילה יותר. עולם הנטורופתיה מציע כלים מקצועיים לשיפור הרגלי התזונה בתקופת ההנקה.

התמודדות עם אכילה רגשית והשמנה

אחת הבעיות שנשים לאחר הריון מתמודדות איתן היא השמנה עקב אכילה רגשית. אכילה רגשית יכולה להגיע גם מתוך מצב פיזי כמו עייפות וחוסר משמעותי בשעות שינה. תקופת ההנקה מתאפיינת בחוסר שינה, עייפות ותשישות. ניהול תזונה מאוזנת על פי עולם הנטורופתיה יכול למנוע אכילה רגשית, השמנת יתר ואף הפרעות אכילה במידה ואת מתמודדת עם הפרעה כזו. נטורופתית מוסמכת יכולה לסייע לך לאמץ הרגלי אכילה טובים יותר, להעלות את המודעות לגבי הרגלי האכילה הקיימים ולשפר את איכות החיים שלכם בכל יום.

תזונה מאוזנת לשיפור חלב האם

נטורופתיה לנשים בהנקה מתמקדת גם בשיפור התזונה היום יומית על מנת שיהיה לך קל יותר להניק את התינוק. התזונה היום יומית שלך משפיעה בסופו של דבר על היכולת שלך להניק. שתייה מספקת של מים, אכילה של מזונות מסויימים וניהול נכון יותר של הרגלי אכילה, יכולים לשפר את ההנקה ולהעניק לך יותר אנרגיה פיזית ונפשית במהלך היום. אני רחל ליברזון, נטורופתית מוסמכת מציעה לך סדרת מפגשים אחת על אחת על פי עולם הנטורופתיה, במטרה לשפר את הרגלי האכילה שלך, התזונה היום יומית ואת איכות החיים בתהליך מקצועי ובליווי מלא.

טיפולי נטורופתיה לנשים בהנקה

לקבלת פרטים נוספים על טיפולי נטורופתיה לנשים בהנקה, כל מה שאת צריכה לעשות הוא ליצור איתי קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אני רחל ליברזון נטורופתית מוסמכת אשמח לסייע לך בתהליך לשיפור התזונה היום יומית, בהתאמה לצרכים שלך כאמא הנמצאת בתקופת ההנקה של התינוק.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button