מטפלת רגשית לילדים

לעבוד עם הגוף והטבע

מטפלת רגשית לילדים

תוכן עניינים

הילדים שלכם סובלים מבעיות רגשיות? מחפשים מטפלת מקצועית?

ילדים בגילאים שונים יכולים לסבול מבעיות רגשיות שונות כגון דיכאון, חרדה, טראומה או בעיות של התנהגות. הטיפול הרגשי בילדים מתבצע באמצעות מגוון שיטות כאשר המטפלת הרגשית עובדת בשיתוף פעולה עם ההורים והצוות החינוכי של הילד, כדי לספק לו את התמיכה והעזרה שהוא זקוק לה בכדי להתפתח ולהתמודד עם הקשיים שהוא חווה. מטפלת רגשית לילדים יכולה לסייע לילד או לילדה שלכם לקבל כלים מקצועיים אשר יסייעו להם להתמודד טוב יותר עם מצבים רגשיים המביאים אותם לקשיים חברתיים ואישיים.

כיצד מתבצע הטיפול הרגשי בילדים?

הטיפול הרגשי בילדים מתבצע במסגרת של מפגשים אישיים עם הילד. במהלך המפגשים, המטפלת הרגשית יוצרת מרחב בטוח וידידותי, שבו הילד יכול להביע את עצמו באופן חופשי ולהעלות את הקשיים איתם הוא מתמודד ביום יום. המטפלת הרגשית משתמשת בשיטות טיפול טבעיות בשילוב צמחי מרפא בכדי לסייע לילד להבין את רגשותיו, להתמודד עם קשיים ולפתח מיומנויות חיים מועילות לטווח הארוך. טיפול רגשי לילדים יכול להביא לשיפור משמעותי באיכות החיים של הילד או הילדה שלכם. הטיפול יכול לסייע לילדים להתמודד עם קשיים רגשיים, לשפר את התפקוד החברתי והלימודי בכל מסגרת בו הם נמצאים.

מתי מומלץ לפנות לטיפול רגשי?

ישנם מספר סימנים אצל ילדים היכולים להעיד על קושי רגשי מתמשך. סימנים כגון חרדה, ירידה בתפקוד החברתי או הלימודי וקשיים ביצירת קשרים חברתיים. בנוסף לכך, ישנם תסמינים בולטים יותר כגון התקפי זעם ובעיות שינה. אם אתם מחפשים מטפלת רגשית לילדים בעלת ניסיון, אני רחל ליברזון, אשמח לסייע לילד או לילדה שלכם. אני נטורופתית מוסמכת ומטפלת רגשית באמצעות שילוב של צמחי מרפא ופרחי באך. אני בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד ומביאה איתי ניסיון רב עבודה טיפולית עם ילדים בטווח גילאים רחב.

מטפלת רגשית בחיפה

מטפלים רגשיים עובדים עם ילדים הזקוקים לעזרה בהבנה או ניהול של רגשותיהם ורגשותיהם.

מטפלים רגשיים בילדים הופכים פופולריים יותר ויותר בבתי ספר, במרפאות לבריאות הנפש ובקרב ההורים. יש כל כך הרבה יתרונות לטיפול רגשי בילדים שעלינו לעודד סוג זה של ייעוץ ככל האפשר.

כשחושבים על זה, זה לא הגיוני שאנחנו לא מלמדים ילדים איך להתמודד עם הרגשות שלהם כשהם צעירים יותר. ילדים לא לומדים איך להתמודד עם הרגשות שלהם בבית הספר, בבית או בכל מקום אחר באמת. אנחנו צריכים לשנות את זה ולהתחיל ללמד ילדים את הכישורים שהם צריכים כדי לנהל את הרגשות שלהם הרבה לפני שהם מגיעים לבגרות.

מטפלת רגשית בקריות

הורים לרוב אינם יודעים כיצד להתמודד עם מטרד רגשי של ילדיהם. לפעמים, הם לא יכולים לספק פתרון טוב כי הם גם מרגישים אותו הדבר. עם תמיכתה של מטפלת רגשית, ילדים יכולים בקלות להתגבר על התסכול שלהם וללמוד דרכים טובות יותר להתמודד עם רגשות בעתיד.

ככל שהילדים יבלו אתכם יותר, כך הילדים שלכם יוכלו לפתח אתכם מערכת יחסים טובה ולהרגיש בטוחים בסביבה. זו הסיבה שהורים צריכים לדבר על רגשותיהם בעת אינטראקציה עם ילדיהם. זה לא רק יהיה טוב לבריאות הנפשית של הילד אלא גם ליצירת קשרים חזקים יותר בין הורה לילד.

מטפלת רגשית לילדים

ילדים שחווים התעללות והזנחה כרוניות מפתחים לרוב מגוון רחב של רגשות שליליים. זה יכול להוביל לדיכאון, חרדה וכעס. תפקידה של מטפלת רגשית לילדים היא לעזור עם רגשות אלו על ידי ללמד אותם כיצד לנהל את רגשותיהם בדרכים בריאות יותר.

פעילויות יצירתיות כמו טיפול באמנות, דרמה ותרפיה וטיפול במוזיקה יכולות לשמש כחלופות חיוביות לשיפור מצבי הרוח של הילדים. ובריאות הנפש.

טיפול באמנות משתמש בתהליך היצירתי והאקספרסיבי של האמנות כדי לעזור לילדים לפתח את ההבנה העצמית שלהם ולשפר את כישורי ההתמודדות שלהם.

השיטה הייחודית של רחלי ליברזון – מטפלת רגשית לילדים

בעיות רגשיות אצל ילדים הוא נושא שניתן לטפל בו בטכניקות הוליסטיות שונות. זו הסיבה, שאני מטפלת בילדים בטיפול טבעי שיכול לכלול מגוון טיפולים כמו טיפול נטורופתי מקיף, טיפול רגשי טבעי, רייקי והילינג וטיפול בפרחי באך.

אני מטפלת רגשית בצפון, בין היתר אני מטפלת רגשית בחיפה וגם בקריות.

מחפשים מטפלת רגשית לילדים שלכם?

אשמח שנדבר, צרו איתי קשר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button