לחץ דם נמוך טיפול טבעי

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

מה זה לחץ דם נמוך ואיך אפשר לטפל בבעיה בצורה טבעית?

לחץ דם נמוך מתייחס לכוח הזרימה של הדם בתוך כלי הדם. כאשר לחץ הדם הוא נמוך, ישנן תסמינים היכולים להופיע באופן מידי כגון חולשה, עייפות קיצונית וסחרחורת. במצבים קיצוניים לחץ דם נמוך יכול לגרום גם לאובדן הכרה. ישנן סיבות שונות ללחץ דם נמוך וברוב המקרים מדובר על מספר סיבות המתרחשות במקביל כמו נטילת תרופות מסוימות באופן קבוע, אי ספיקת לב ושתיה מועטה של מים. היום ניתן להתמודד עם לחץ דם נמוך טיפול טבעי ייעודי המגיע מעולם הנטורופתיה. עולם הנטורופתיה מטרתו להביא לריפוי מחלות ובעיות בריאותיות באמצעות מנגנוני ריפוי טבעי של הגוף ובמצבים של לחץ דם נמוך, עולם הנטורופתיה משלב מספר שיטות טיפול על מנת להביא לשיפור מצב זרימת הדם של המטופל.

תזונה מותאמת ללחץ דם נמוך

אחד הכלים של עולם הנטורופתיה לסייע באיזון לחץ הדם בגוף הוא שינוי תזונתי של המטופל. המטרה היא להגיע לשורש הבעיה ולספק פתרונות יעילים לטווח ארוך. את הפתרון צריך להתאים לכל מטופל ואין דרך אחת נכונה עבור כולם. יתכן ובתהליך הטיפול תקבלו המלצות להוספת תוספי תזונה לדיאטה היום יומית שלכם ולשנות אורח חיים על מנת לשפר את מצב זרימת הדם בגוף. התזונה תהיה מבוססת ברוב המקרים של שתיית מים מרובה, דגנים מלאים ומאכלים נוגדי חמצון כמו ירקות ופירות.

טיפול נטורופתי עם מטפלת מקצועית

נהוג לחשוב כי לחץ דם גבוה מסוכן לבריאות, אך למעשה לטווח הארוך לחץ דם נמוך גם כן יכול להביא לסכנה לבריאות שלכם. התמודדות עם לחץ דם נמוך טיפול טבעי יכולה להיות יעילה לטווח הארוך ולסייע לכם לשנות את אורח החיים שלכם במטרה לשפר את מצב זרימת הדם בגוף. הקליניקה של רחלי ליברזון מתמחה בטיפולי נטורופתיה למגוון בעיות בריאותיות עם דגש על התאמת הטיפול באופן אישי עבור כל מטופל. הקליניקה משלבת שיטות טיפול שונות על מנת ליצור את הטיפול המתאים ביותר לכל אחד.

לחץ דם נמוך טיפול טבעי

לקבלת פרטים נוספים על לחץ דם נמוך טיפול טבעי, צרו איתי קשר דרך האתר ואני אשמח לבנות עבורכם תוכנית טיפולית מותאמת אישית. קוראים לי רחל ליברזון ואני מציעה לכם טיפול נטורופתי בקליניקה מקצועית ומובילה בתחומה.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button