ירידה במשקל אחרי לידה

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

איך אפשר לרדת במשקל אחרי לידה באופן טבעי?

רוב הנשים חוות עליה משמעותית במשקל הגוף במהלך ההיריון ומוצאות את עצמן עם עודף משקל לאחר הלידה. אם גם את נמצאת במצב דומה, חשוב שתדעי כי ירידה במשקל אחרי לידה צריכה להיעשות בצורה מסודרת, לא קיצונית ומומלץ לעשות זאת בליווי של אשת מקצוע. דיאטה מאוזנת ומותאמת אישית, לא תביא לחוסרים תזונתיים לתינוק במידה ואת מניקה ולא לגוף שלך בתהליך המעבר מהריון לחודשים של אחרי הלידה. ההמלצה היא להתאים את התזונה שלך לאורח החיים שלך, לשעות השינה והטיפול שלך בתינוק ובהתאם לשעות ההנקה שלך.

תזונה נכונה לאימהות בשלב הנקה

אם את מניקה ייצור החלב שלך תלוי במידה רבה בתזונה היום יומית, הכוללת בין היתר גם שתיית מים. הגוף שלך במהלך חודשי ההנקה צריך לקבל את כל הרכיבים התזונתיים הנדרשים לו בעיקר מכיוון שרכיבי התזונה מועברים הישר לתינוק במהלך ההנקה. תינוק המקבל את כל צרכיו יסבול ברוב המקרים פחות מכאבי בטן, דלקות אוזניים ואי שקט באופן כללי. ליווי של נטורופתית במקרה זה יכול לסייע לך לבנות תוכנית תזונתית נכונה ומותאמת לחודשים הבאים של תקופת ההנקה.

טיפים לתזונה מאוזנת לאחר הלידה

תהליך ירידה במשקל אחרי לידה צריך לכלול תזונה מאוזנת ובמידה ואת מניקה גם בהפחתת מאכלים מסוימים כגון קפה, משקאות מתוקים, מזון חריף ומאכלים וחטיפים מטוגנים. אני רחל ליברזון נטורופתית מוסמכת ואני מלווה אימהות לאחר לידה מכל רחבי הארץ. הקליניקה שלי מסייעת לנשים להתמודד עם עודף משקל בכל שלבי החיים ובעיקר לאחר הלידה. אני משלבת מספר שיטות טיפול על מנת למצוא מענה לבעיה שלך, בין אם זו בעיה רגשית היכולה ליצור אכילה רגשית ובין אם זה בעיה בריאותית או דפוס התנהגות המביא לעליה במשקל.

ליווי לירידה במשקל אחרי לידה

לקבלת ליווי מקצועי לירידה במשקל אחרי לידה בשיטות טבעיות ומותאמות אישית, צרי איתי קשר דרך האתר של הקליניקה שלי ואני אשמח להעניק לך את הכלים המקצועיים ביותר על מנת שתוכלי לרדת במשקל בצורה נכונה ולטווח הארוך. השאירי את הפרטים האישיים שלך בטופס מילוי הפרטים באתר או לחילופין התקשרי אלי ישירות דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button