טיפול טבעי לנשים בגיל המעבר

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

סובלת מגיל המעבר? מחפשת טיפול טבעי?

גיל המעבר הוא תהליך טבעי המתרחש אצל נשים בסביבות גיל 50, כאשר השחלות מפסיקות להגיב להורמונים המיוצרים על ידי בלוטת יותרת המוח וייצור ההורמונים פוחת. זה מוביל למחזור וסת קצר יותר ולא סדיר עד שבסופו של דבר הוא מפסיק. בעוד שחלק מהנשים חוות תהליך זה ללא כל תסמינים, רוב הנשים חוות מספר תסמינים עיקריים כמו גלי חום והזעה, יובש בנרתיק וירידה בחשק המיני. טיפול טבעי לנשים בגיל המעבר משלב בין טיפול נטורופתי לבין טיפול בצמחי מרפא במטרה להפחית את התסמינים ולאפשר לך תפקוד יום יומי טוב יותר.

 

טיפולים מקצועיים אצל נטורופתית נשים

טיפול משלים בתסמיני גיל המעבר כולל גישה תזונתית שמציעה הנטורופתיה. הגישה מתמקדת בהגברת צריכת המזונות העשירים באסטרוגנים מהצומח, כגון סויה, שומר, סלרי ופטרוזיליה בכדי לנטרל את הירידה ברמות האסטרוגן המתרחשת בגיל המעבר. בנוסף לכך, השיטה הנטורופתית ממליצה להימנע משתייה חמה ומרקים וגם מתבלינים וסוכר במקרים מסוימים גם מהפחתת צריכת אלכוהול. אכילה של אצות ים מוצע גם כן בכדי לסייע בהפחתת גלי חום ולשפר את האנרגיה בגוף בשל תכולת החלבון, המינרלים והכלורופיל הגבוהים שיש בהן. סדרת טיפולים עם נטורופתית נשים, מתחילה עם בדיקת אבחון ראשונית ובניית תוכנית טיפולית המותאמת במיוחד לך.

תוכנית תזונה טבעית לגיל המעבר

כחלק מתוכנית תזונה טבעית, בנטורופתיה ממליצים גם על צמחי מרפא ותוספי מזון כדי להקל על תסמיני גיל המעבר כמו חליטת מרווה להקלה על גלי חום, אומגה 6 למניעת יובש בעור באופן כללי ויובש בנרתיק ומגנזיום ציטרט למניעת התכווצות בשרירים והפרעות שונות בשינה. בבניית תוכנית טיפולית מותאמת אישית ובחירת תוספי המזון המתאים לצרכים שלך, ניתן להפחית את התסמינים באופן משמעותי ולשפר את איכות החיים שלך ביום יום. תזונה טבעית לגיל המעבר המשלבת תוספי מזון שונים וצמחי מרפא, היא הפתרון האופטימלי עבורך אשר אינו כולל טיפול תרופתי קונבנציונלי.

טיפול טבעי לנשים בגיל המעבר

לקבלת פרטים נוספים על טיפול טבעי לנשים בגיל המעבר, צרו קשר עם הקליניקה של רחל ליברזון המעניקה טיפולים מותאמים אישית לנשים בשילוב נטורופתיה וטיפולים טבעיים במטרה להפחית סימפטומים הקשורים לגיל המעבר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button