טיפול טבעי במערכת העיכול

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

חווים קשיים בעיכול או בעיות באכילה?

ישנן שיטות שונות לטיפול טבעי במערכת העיכול ואחת השיטות הנפוצות ביותר היא השיטה הנטורופתית. נטורופתיה היא שיטת טיפול ייחודית המתייחסת ליכולת של האדם לרפא את עצמו באופן טבעי כדרך חיים. בכל בדיקה וטיפול ישנה התייחסות ל-3 דברים מרכזיים – המצב הפיזי של המטופל, המצב הנפשי שלו והמצב הרוחני. המטרה של הטיפול הטבעי על פי עולם הנתורופתיה הוא להגיע לשורש של הבעיה במטרה להפחית או למנוע את הסימפטומים ולא לטפל בסימפטומים עצמם בלבד. עולם הנתורפותיה הוא רחב מאוד ומאפשר לכל אחד לשפר את אורח חייו באמצעות שינויים בתזונה ובאורח החיים שלו.

השפעות הסטרט על מערכת העיכול

מערכת העיכול שלנו היא חכמה מאוד אך עם זאת נוטה להיות מושפעת על ידי תזונה לא מאוזנת וקשיים הנוגעים לנפש שלנו, בעיקר כאשר מדובר על לחצים נפשיים המופיעים במשך זמן ארוך של חודשים או שנים. רמות סטרס גבוהות יכולות להשפיע על מערכת העיכול וכאשר ישנו שילוב תזונתי לא מאוזן, ההשפעות יכולות להופיע גם באופן יום יומי ולטווח הארוך. עולם הנטורופתיה מציע לכם טיפול טבעי הכולל בין היתר תוספי תזונה ושימוש בצמחי מרפא כחלק מהטיפול עם מטפלת מוסמכת בנתורופתיה.

טיפולים לויסות תהליכים בגוף ובנפש

אם לא הצלחתם לפתור את בעיות מערכת העיכול שלכם בדרכים אחרות ואתם מחפשים טיפול טבעי במערכת העיכול, כדאי שתכירו את עולם הנתורופתיה. עולם הנתורופתיה יכול להעניק לכם ליווי לכל החיים וכלים מקצועיים להתמודד עם קשיים וחוסר נוחות הנוגעים למערכת העיכול שלכם. אני רחל ליברזון, נטורופתית מוסמכת מזמינה אתכם לקבוע דרך האתר פגישת אבחון ראשונית על מנת שאוכל לבנות עבורכם תוכנית טיפולים מסודרת ומותאמת אישית. אני מלווה מאות מטופלים בכל שנה בתהליכי שיפור התזונה שלהם במטרה להפחית חוסר נוחות, כאבים ובעיות הקשורות למערכת העיכול.

טיפול טבעי במערכת העיכול

רוצים לדעת עוד על טיפול טבעי במערכת העיכול? מעוניינים להפחית את הבעיות במערכת העיכול באופן טבעי? זה הזמן לפנות אלי דרך האתר ולהצטרף ללקוחות המרוצים שלי מכל רחבי הארץ. אני רחל ליברזון, נטורופתית מוסמכת, אשמח לסייע לכם בטיפול במערכת העיכול באמצעות תוספי תזונה ושיטות טיפול לאיזון הגוף והנפש. אני זמינה עבורכם דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button