טיפול בסטרס ולחץ נפשי

לעבוד עם הגוף והטבע

טיפול בסטרס ולחץ נפשי

תוכן עניינים

לחץ הוא תופעה שכיחה שכל אחד חווה בחיי היומיום שלו. הבנת הגורמים ללחץ ומציאת דרך להתמודד איתו יכולים להוביל לבריאות גופנית ונפשית טובה יותר.

טיפול נגד סטרס

מתח הופך לבעיה עבור אנשים רבים בחברה המודרנית. זה בא לידי ביטוי בדרכים שונות: רגשית, חברתית או פיזית. לכן הטיפול בסטרס ולחץ נפשי יכול להשתנות בהתאם לתסמינים של האדם.

טיפול טבעי במתח הוא דרך אלטרנטיבית לטיפול בנושאים אלו אך ישנן גם חלופות אחרות כמו טיפול נגד מתח ורפואה מסורתית.

טיפול במתח יכול להתבצע במגוון דרכים, חלקן טבעיות יותר מאחרות. טיפול טבעי פופולרי למתח הוא פעילות גופנית ובילוי בטבע. אפשרויות אחרות כוללות יוגה, מדיטציה ותרגילי נשימה.

טיפול טבעי בסטרס

מתח היא אחת הסיבות הנפוצות ביותר לכך שאנשים פונים לתחום הרפואי. יש הרבה דרכים לטפל בלחץ, אבל לא כולן עובדות עבור כולם.

ראשית, עליך לברר איזה סוג של טיפול טבעי בסטרס יהיה הטוב ביותר עבור הגוף שלכם. יש אנשים שזקוקים ליותר פעילות גופנית בעוד שאחרים זקוקים ליותר גירוי נפשי.

שנית, נסו לעבור טיפולים טבעיים כמו מדיטציה או בילוי בטבע. שלישית, נסו למצוא דרכים להפחית את עומס העבודה שלכם כך שלא תיכנסו ללחץ לעתים קרובות כל כך. לבסוף, שקול לקחת תחביב כדי להרחיק את דעתך מדברים שגורמים ללחץ בחיים.

טיפול טבעי בסטרס אצל ילדים

לחץ ולחץ נפשי יכולים להשפיע רבות על שגרת היום יום של האדם. ישנן דרכים טבעיות רבות שבהן ניתן להשתלט על רמות הלחץ שלהם, כגון אימוץ אורח חיים בריא יותר, או שימוש בטכניקות להורדת מתחים.

מתח הוא לא משהו שרק מבוגרים חווים; זה משפיע גם על ילדים ובני נוער. מתוך מחשבה על כך, בתי ספר מתחילים לבחון דרכים ללמד ילדים על החשיבות שבסטרס וטיפול טבעי, כמו הכנסת תוכניות מיינדפולנס לתכנית הלימודים.

השיטה הייחודית של רחלי ליברזון לטיפול בסטרס ולחץ נפשי

קודם כל צריך להבין מהיכן מגיע הסטרס ואז להתאים טיפול נגד סטרס. לכן, אני מטפלת באנשים בטיפול טבעי בסטרס שיכול לכלול מגוון טיפולים כמו טיפול נטורופתי מקיף, טיפול רגשי טבעי, רייקי והילינג וטיפול בפרחי באך.

מעוניינים לקבוע פגישה לטיפול בסטרס ולחץ נפשי?

אשמח שנדבר, צרו איתי קשר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button