טיפול בלחץ נפשי וחרדות

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

סובלים מחרדות? לא מצליחים להתמודד עם לחץ נפשי?

כל אדם בחייו יסבול בשלב כלשהו מלחצים נפשיים ממגוון רחב של סיבות, כאשר חלק מהלחצים הנפשיים מובילים לפחדים מהעתיד גם אם הפחדים הללו לא ריאליים ליום יום. טיפול בלחץ נפשי וחרדות יכול לסייע לכם להתמודד בצורה טובה יותר עם קשיים רגשיים ולהוציא אתכם לדרך חדשה הכוללת כלים מקצועיים לטיפול עצמי. הגישה הטיפולית הרווחת היום מייחסת לכם את הכוח הטיפולי המשמעותי ביותר המגיע באמצעות כלים מקצועיים אשר ניתן לרכוש בקליניקה מקצועית לטיפול רגשי.

התמודדות עם לחץ וחרדות באמצעות שינוי דפוסי חשיבה

כאשר מדובר על התמודדות עם לחץ וחרדות, צריך להתייחס גם לעתיד ולמשברים היכולים להופיע בחיים שלכם גם עוד עשר שנים ויותר. לא ניתן למנוע משברים אישיים ולחץ נפשי בצורה מוחלטת ובשלבים מסוימים בחיים שלכם הם יופיעו שוב, השאלה היא איך תתמודדו איתם ואיך הם ישפיעו על התפקוד היום יומי שלכם. באמצעות כלים לשינויי התנהגות ועבודה מעמיקה על מודעות העצמית שלכם, ניתן להתמודד עם כל משבר אישי ורגשי ולנהל אורח חיים מאוזן ובריא יותר גם בתקופות מאתגרות.

דרכי טיפול בחרדה ולחצים נפשיים

לפני שאתם מחפשים דרכי טיפול בחרדה, חשוב שתבינו מה ההגדרה של חרדה ומה המשמעויות שלה לגביכם. חרדה היא פחד מאירוע או מקרה שיופיע בעתיד, כאשר הסבירות לכך היא נמוכה ולעיתים אף רחוקה מאוד מהמציאות. פחד הוא דבר חשוב וטוב שאנו חשים זאת במצבים מסויימים, אך ברגע שזה הופך לחרדה יכולים להופיע גם התקפי חרדה ושילוב של דפוסי התנהגות היכולים לפגוע בתפקוד היום יומי שלכם. סדרת טיפולים רגשיים המשלבת כלים מעולם הנטורופתיה, יכולה לסייע לכם לקבל את כל הכלים הטובים ביותר להתמודדות עם לחצים ושינוי דפוסי התנהגות במצבים של חרדה.

טיפול בלחץ נפשי וחרדות בקליניקה מקצועית

לקביעת תור לטיפול בלחץ נפשי וחרדות בקליניקה מהטובות ביותר בארץ, צרו קשר עם הקליניקה של רחל ליברזון המביאה אליכם את שיטות הטיפול המתקדמות ביותר להתמודדות עם קשיים אישיים וחברתיים. רחל ליברזון מטפלת במאות לקוחות בכל שנה בשלבים שונים בחיים שלהם במטרה להביא אותם לאיזון והרמוניה עם עצמם ועם הסביבה בה הם חיים.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button