טיפול בחרדות קשות

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

סובלים מחרדות? מרגישים שהן פוגעות בתפקוד שלכם?

חרדות הן פחדים מהעתיד לבוא כאשר ברוב המקרים מדובר על פחדים הנוגעים למקרים לא מציאותיים או עם סיכויים אפסיים מאוד להתרחש. חרדה קשה יכולה להביא לפגיעה בתפקוד היום יומי, להתקפי חרדה ולפגיעה ביכולת להתנהל במסגרות מסוימות בעבודה, לימודים ואף במסגרת משפחתית. אז איזה טיפול בחרדות קשות קיים היום ומה מומלץ? חרדות לא ניתן להעלים באופן מידי וחשוב לדעת כי זהו תהליך המתבצע בקצב האישי שלכם. טיפולים טבעיים לחרדות מתמקדים בזיהוי רגשות חסומים ותפיסת הערך העצמי של כל מטופל והם משלבים מספר שיטות טיפול על מנת לתת את המענה הטוב ביותר למטופל.

חרדה טיפול טבעי אצל נטורופתית

נטורופתית מוסמכת ומנוסה תסייע לכם להתמודד עם חרדה טיפול טבעי, הכולל התמקדות בזיהוי הבסיס של כל חרדה ומציאת קשר בין סוגים שונים של חרדה. זה יכול להיות שילוב של חרדות שונות כמו חרדה חברתית וחרדה מנאום בפני קהל והתמודדות עם כל חרדה בנפרד או טיפול משולב בשניהם. המטרה של הטיפול לעיתים רבות היא להגיע לשינוי דפוסי חשיבה, שינוי התנהגות והתמודדות עצמית עם כל חרדה כאשר היא מופיעה במצבים מסוימים ביום יום שלכם. במקרים מסוימים הנטורופתית תציע לכם גם שינוי תזונתי או הוספה של תוספי תזונה על מנת להביא לגוף בריא ורגוע יותר בטווח הארוך.

בחינת שורש הבעיה לטיפול אופטימלי

התמודדות עם חרדות קשות אינה פשוטה ויכולה לפגוע בכל מערכי החיים שלכם. היא יכולה ליצור מניעה ממסגרות חברתיות או מסגרות עבודה ולמנוע מכם למצות את הפוטנציאל האמיתי שלכם. אני רחל ליברזון מומחית בטיפול בחרדות קשות, מציעה לכם בניית תוכנית טיפולית מותאמת אישית למטרות שלכם. אני מספקת מענה לכל סוגי החרדה ומשתמשת בשיטות טיפול מגוונות לטיפול רגשי למבוגרים ולילדים.

טיפול בחרדות קשות בקליניקה מקצועית

לקבלת פרטים נוספים על תהליך טיפול בחרדות קשות באמצעות שיטות טבעיות, צרו איתי קשר דרך האתר ואני אשמח לספק לכם את כל המידע על הטיפולים הטבעיים שלי בקליניקה. הקליניקה שלי מטפלת במאות מטופלים בכל שנה הסובלים מחרדות ואני אשמח לסייע גם לכם בתהליך טיפולי מותאם אישית. התקשרו אלי דרך מספר הטלפון המופיע באתר ונוכל לתאם פגישה ראשונית כבר לימים הקרובים.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button