טיפול בהפרעות אכילה לנשים

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

סובלת מהפרעת אכילה? מחפשת טיפול מקצועי?

הפרעות אכילה כמו אנורקסיה ובולימיה הן מצבים נפשיים ופיזיים מורכבים הדורשים טיפול מקצועי ומבוקר בכדי להחלים. הם נגרמים משילוב של גורמים גנטיים, ביולוגיים, נפשיים וחברתיים ואינם ניתנים לריפוי בכוחות עצמם. למרות המודעות המוגברת להפרעות אכילה במדינות המערב ובישראל, אנשים רבים עדיין סובלים ממצבים אלו כאשר רק אחוז קטן מקבל טיפול בזמן. חשוב להשתמש בשילוב של טיפולים, כולל גישות תזונתיות, פסיכולוגיות ותרופתיות, כדי לטפל ביעילות בהפרעות אכילה. וברוב המקרים לא להסתמך על שיטת טיפול אחת. חשוב לציין כי טיפול לא נכון ולא מבוקר, עלול להוביל להתמדה בפעולות הנובעות מההפרעה ולהחמרה של המחלה ולהפחית את סיכויי ההחלמה. טיפול בהפרעות אכילה לנשים יכול להתבצע בשילוב של טיפול רגשי בכלים טבעיים וטיפול נטורופתי.

טיפול באכילה רגשית אצל נשים

המטרה העיקרית של הטיפול בהפרעות אכילה היא להחזיר  את המטופלים למשקל תקין, להפחית תסמינים ולייצב מצבים גופניים ונפשיים. לעיתים ניתן לזהות סיכונים להפרעות אכילה כמו אכילה רגשית אצל נשים היכולה להיגרר במצבים קיצוניים לבולימיה או אנורקסיה. משך הטיפול במקרים של הפרעות אכילה יכול לנוע בין מספר חודשים למספר שנים וריפוי מלא יכול להימשך שנתיים עד חמש שנים. עם זאת, שליש מהחולים עם הפרעות אכילה עלולים לפתח מצב כרוני הדורש טיפול ארוך טווח. אם את סובלת מאכילה רגשית טיפול טבעי יכול להיות יעיל עבורך במטרה למנוע את הסיכון להגיע למצב של הפרעת אכילה. מודעות לאכילה רגשית טיפול טבעי מקצועי, יכול לסייע לך לצאת לדרך חדשה בריאה יותר נפשית ופיזית.

קליניקה נטורופתית לנשים תל אביב והסביבה

אם את גרה באזור תל אביב והסביבה, תוכלי לפנות לטיפולי נטורופתיה לנשים המתמקדים בהפרעות אכילה ובהרגלי אכילה כמו אכילה רגשית. באמצעות סדרת טיפולים אצל נטורופתית לנשים תל אביב, תוכלי לקדם בצורה משמעותית את הטיפול בהרגלי התזונה שלך במטרה להביא ליציבות פיזית ונפשית בכל הנוגע לאכילה או לאי אכילה.

פנייה לטיפול בהפרעות אכילה לנשים

ליצירת קשר עם קליניקה לטיפול בהפרעות אכילה לנשים, צרי קשר עם הקליניקה של רחל ליברזון הנחשבת לאחת הקליניקות המקצועיות ביותר לנשים. הטיפולים של רחל משלבים שיטות טיפול שונות במטרה לספק לך את הכלים הטיפוליים הטובים ביותר עבורך.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button