חרדה חברתית טיפול

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

סובלים מחרדה חברתית? מחפשים פתרונות?

הפרעת חרדה חברתית הידועה גם בשם פוביה חברתית, היא פחד מתמשך ממבוכה או השפלה במצבים חברתיים. היא מתפתחת לרוב בגיל צעיר ויכולה להוביל להתקפי פאניקה והימנעות ממצבים חברתיים, ולגרום לפגיעה משמעותית בחיי היום יום של מי שסובל מההפרעה הזו. ישנן דרגות שונות של התופעה והטיפול מותאם בהתאם לרמת החרדה המופיעה אצלכם. הלוקים בהפרעה רואים במצבים חברתיים דבר מאיים ומדמיינים תרחישים מפחידים הכוללים בעיקר מבוכה. בכל הנוגע לחרדה חברתית טיפול יכול להגיע ממגוון שיטות טיפול, החל מטיפול רגשי בכלים טבעיים ועד טיפול נטורופתי.

טיפול בלחץ נפשי וחרדות שונות

לחץ נפשי הוא תחושה נפוצה היכול להופיע במצבים שונים ובאופן טבעי. כאשר הוא הופך לחרדה חברתית ופחד מלהיות בסביבת אנשים, הוא עשוי לדרוש עזרה מקצועית. תרחישים ציבוריים שונים שבהם אנשים עשויים לחוש חרדה יכולים להיות שאילת שאלה בזמן שיעור בכיתה, להסתובב עם אנשים אחרים והשתתפות בפעילויות קבוצתיות ואפילו שימוש בשירותים ציבוריים. טיפול בלחץ נפשי וחרדות מתבצע בדרך כלל בסדרת מפגשים, במהלכם מתבצע תהליך של טיפול בו המטופל לומד כי מצבים חברתיים אינם מסוכנים ומקבל כלים להתמודד איתם באופן עצמאי. המטפלת עוזרת להתגבר על התנהגויות מסוימות ומסייעת באמצעות חשיפה הדרגתית למקור הבעיה. המטרה היא להגביר את הסבירות לחוויות חברתיות חיוביות ולהפחית את הפחד ממבוכה או השפלה.

סדנא והרצאה שינוי הרגלים חברתיים

מלבד הגעה התמודדות עם חרדה חברתית טיפול מקצועי, תוכלו לקבל כלים פרקטיים להתמודדות עם חרדות דרך סדנא והרצאה שינוי הרגלים. כאן באתר תוכלו להצטרף לסדנאות והרצאות על חרדות חברתיות ולתאם סדרת טיפולים מקצועיים לטיפול אחד על אחד בחרדה חברתית. הטיפולים מותאמים אישית לצרכים שלכם במטרה להביא להפחתת הסימפטומים של החרדה כמה שיותר מהר ולצאת לדרך חדשה בריאה יותר בתפקוד מול סביבת אנשים, בין אם זה בעבודה ובין אם זה בבית הספר או בלימודים אקדמאיים.

חרדה חברתית טיפול בקליניקה מקצועית

לפרטים נוספים בנוגע לחרדה חברתית טיפול בקליניקה מקצועית, צרו קשר עם הקליניקה של רחל ליברזון הממוקמת בקרית מוצקין ומעניקה טיפולים מותאמים אישית לסוגים שונים של חרדות באמצעות שיטות טיפול בצמחי מרפא וצמחי בך ושילוב טיפולים נטורופתיים.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button