חוסר ביטחון עצמי בגיל ההתבגרות

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

הילד או הילדה סובלים מחוסר ביטחון? רוצים לעזור להם?

ביטחון עצמי נמוך הוא בעיה שכיחה בקרב בני נוער. זה יכול להתבטא בדרכים שונות כמו קושי בהתחברות חברתית, תחושת נחיתות או בריונות של ילדים אחרים. בני נוער עם ביטחון עצמי נמוך עלולים להיות מושפעים מאוד מהחברים שלהם ולהתקשות להביא לידי ביטוי את הרצונות האמיתיים שלהם. הם עשויים גם להגדיל את הכישלונות שלהם ולהמעיט בהצלחותיהם. התמודדות עם חוסר ביטחון עצמי בגיל ההתבגרות יכול להתבצע בתהליך טיפולי אחד על אחד עם מטפלת מקצועית, או בתהליך של הדרכת הורים הכולל הכוונה מלאה וכלים מקצועיים להתמודדות טובה יותר עם הקשיים של הילד או הילדה.

דמוי גוף נמוך במתגברים ומתבגרות

אחד הסיבות לביטחון עצמי נמוך אצל נערים ונערות הוא דמוי גוף נמוך. התעסקות עם דימוי גוף הינה טבעית בגיל ההתבגרות, אבל היא יכולה גם להיות בעייתית כאשר היא ההתעסקות הזו פוגעת בתפקוד היום יומי ואף מונעת מהילד או הילדה להיפגש עם ילדים אחרים. טיפול טבעי גיל ההתבגרות נערות מתבצע בשילוב של כמה שיטות טיפול כמו נטורופתיה וטיפול רגשי בכלים טבעיים. באמצעות טיפול טבעי גיל ההתבגרות נערות, ניתן להביא לתוצאות יעילות בצורה מבוקרת ומסודרת ולהקנות לילדה שלכם את דרכי ההתמודדות שלה עם התחושות לגבי גופה והחזות החיצונית שלה.

התמודדות עם אכילה רגשית בנוער

בנייה ותחזוקה של הביטחון העצמי מעוצבת על ידי חוויות ומשוב של הילד או הילדה מאנשים משמעותיים בחייו. חוויות חיוביות ומשוב מחזקים את הביטחון של הילדים ביכולותיהם ומעודדים חוויות נוספות. אירועים שליליים כמו גירושין, הידרדרות בריאותית או קשיים בילדות יכולים להשפיע על הביטחון העצמי באופן כללי גם בגיל מבוגר. עם זאת, התמודדות ממוקדת יכולה לסייע בשימור הביטחון העצמי במצבים כאלה על ידי הדגשת השליטה והיכולת של הילדים להתמודד עם המצב הנוכחי. אכילה רגשית יכולה להיות סימפטום לחוסר בטחון עצמי או דימוי גוף שלילי ויש לבדוק מה הסיבות לכך אצל הילד שלכם על מנת להביא לתוצאות הטובות ביותר בתהליך הטיפולי.

חוסר ביטחון עצמי בגיל ההתבגרות

לקבלת פרטים נוספים על טיפולים בחוסר ביטחון עצמי בגיל ההתבגרות, צרו קשר עם הקליניקה של רחל ליברזון הממוקמת בצפון הארץ ומספקת שירות להורים ונוער בהתמודדות עם חוסר ביטחון עצמי והפרעות שונות המופיעות עקב ביטחון עצמי ירוד.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button