לקוחות ממליצים

לעבוד עם הגוף והטבע

לקוחות מספרים

שיתוף חוויות אישיות

אורלי

עברתי תהליך מדהים עם רחלי הגעתי אליה אחרי שהרגשתי לא טוב עם עצמי לגבי משקל והבריאות.

אחרי כמה מפגשים התחברתי לרחלי וכמובן שהיא חזקה אותי בזה שהקשיבה ויעצה לי ועקבה והקשיבה.

יורדתי במשקל וכן זה השפיע גם על הבריאות. אני רוצה להודות לרחלי על השקט הנפשי והיכולת לטפל ולעזור. ממליצה בחום ואהבה.

גלי

התחלתי אצל רחלי בטיפול נטורופתי והיא הציעה לי לשלב גם הילינג, הייתי אדם מאוד סקפטי בכל הקשור לרוחניות… אבל רחלי היחידה שאשכרה הצליחה לגרום לי להיפתח לעולם הזה והחיים שלי השתנו מאז..
גם התוספים והצמחים שאני לוקחת בזכותה איזנו אותי וטיפלו בבעיות שלי, ובשילוב עם טיפולי ההילינג והטיפול הרגשי איתה התחלתי ממש להתפתח ולהצליח לעבוד על עצמי…

חוץ מרחלי לא חושבת שקיים אדם שיותר יכל להבין אותי ולעזור לי בתקופה ההיא.. היא אמפטית ונעימה ואחת שאפשר לדבר איתה על הכל..

לירון

הגעתי לטיפול בעיצומה של תקופה קשה מבחינה נפשית ואנרגטית. הקליניקה ורייצ׳ל גרמו לי להרגיש בנוח מיד, ופתחנו בשיחה נעימה. רייצ׳ל הקשיבה ושיתפה בתובנות, הכוונה והמלצות שנגעו בדיוק בלב העניין. בסוף הטיפול הכינה לי פורמולה מותאמת במיוחד עבורי וכבר ביום למחרת הרגשתי שיפור. לאחר מספר ימים השינוי במצב הרוח שלי היה משמעותי ביותר.

לאחר כשבועיים חזרתי לטיפול הילינג אצל רייצ׳ל כדי לשמר את ההשפעות החיוביות ואת האיזון, ויצאתי מרוממת ומחוזקת. אין לי ספק שהטיפולים של רייצ’ל עזרו לי מאוד, ואני ממליצה בכל לב להגיע ולהתנסות בעצמכם!

שגית

בזכות הייעוץ המעולה והמדוייק של רחלי בצמחי מרפא לשיפר אלצהיימר לאבא שלי, מצבו השתפר והתאזן מאוד, תודה רבה מאוד רחלי, את מדהימה, מומלצת בחום.

Call Now Button