ייעוץ נומרולוגי – הדרך להבין את עצמך ולקבל החלטות נכונות

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

מהי נומרולוגיה?

נומרולוגיה, הקרויה גם “תורת המספרים”, היא שיטה עתיקה שפותחה על ידי פיתגורס. על פי השיטה, למספרים יש משמעות רוחנית והם מייצגים תדרים ואנרגיות המשפיעים על חיי האדם.

מהו ייעוץ נומרולוגי וכיצד הוא עובד?

ייעוץ נומרולוגי מאפשר לנתח את המספרים האישיים של כל אדם, כמו תאריך הלידה ושם המשפחה, ולקבל תובנות על אופיו, כישוריו וייעודו בחיים. היועץ הנומרולוגי מסייע למטופל להבין טוב יותר את עצמו, את הכוחות הפועלים בחייו ואת הדרך לממש את הפוטנציאל הטמון בו.

באילו תחומים ייעוץ נומרולוגי יכול לסייע?

הייעוץ הנומרולוגי יכול לסייע במגוון רחב של נושאים, ביניהם:

  • הכרת הכישרונות והיכולות הטבעיים
  • גילוי המטרה והייעוד בחיים
  • קבלת החלטות חשובות (בחירת מקצוע, בן/ת זוג ועוד)
  • התמודדות עם משברים וקשיים
  • איזון ושיפור הקשר עם בני המשפחה
  • השגת הצלחה בלימודים ובעבודה
  • מיצוי הפוטנציאל והגשמת החלומות

כיצד מתבצע ייעוץ נומרולוגי אישי?

הייעוץ הנומרולוגי אישי נעשה תוך שיחה אישית ולמידה של הפרטים האישיים של המטופל. היועץ שואל שאלות על תחומי החיים השונים, מנתח את המספרים האישיים ונותן פרשנות והסבר לגבי המשמעויות וההשפעות שלהם. לאחר מכן, הוא ממליץ על דרכי פעולה מעשיות לשיפור וקידום בתחומים הרלוונטיים.

ייעוץ נומרולוגי בקריות

טיפול נומרולוגיה בקריות יכול לסייע לתושבי האזור לקבל ייעוץ איכותי וממוקד עבורם. היועצים הנומרולוגים באזור מכירים היטב את האוכלוסייה המקומית ואת האתגרים הייחודיים שהיא מתמודדת איתם. הם יכולים לתת מענה מותאם אישית עבור כל מטופל.

שילוב עם ייעוץ בקלפים

ייעוץ בקלפים יכול לשמש ככלי משלים בייעוץ נומרולוגי. הקלפים, כמו קלפי טארוט, מכילים סמלים ודימויים שעשויים לתת תובנות נוספות על הנפש ועל מצבו הנוכחי של המטופל. שילוב של ניתוח המספרים עם הקלפים יכול ליצור תמונה מקיפה ומעמיקה יותר.

סיכום ומסקנות

הנומרולוגיה אינה מתיימרת לחזות את העתיד, אלא להאיר ולהסביר את המציאות הקיימת. היא מספקת תובנות שימושיות שעשויות לעזור למטופל לקבל החלטות טובות יותר ולממש את הפוטנציאל שלו. יחד עם זאת, יש לזכור שבסופו של דבר, האדם הוא האחראי לחייו והוא זה שבוחר כיצד לפעול.

אם אתם מרגישים תקועים, מבולבלים או מתקשים לקבל החלטות, ייעוץ נומרולוגי אישי עשוי לעזור לכם לראות את התמונה באופן בהיר יותר ולהתקדם בחיים. היועץ ילמד את המספרים שלכם, ינתח אותם ויסביר מהם הכוחות וההזדמנויות הטמונים בכם. בזכות ההבנה העמוקה יותר של עצמכם, תוכלו לבחור נכון יותר בכל תחום בחיים – החל מבחירת מקצוע, דרך יחסים ועד הגשמת חלומות. אל תוותרו על ההזדמנות להכיר את עצמכם טוב יותר ולממש את הפוטנציאל האמיתי שלכם בעזרת ייעוץ נומרולוגי מקצועי.

רחלי ליברזון ייעוץ נומרולוגי – נעים להכיר

בקליניקה של רחלי ליברזון תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מקצועי בדרך הנומרולוגית. הייעוץ מתבצע בשיח פתוח ונעים ומבוסס על האנרגיה והתדר של המספרים המקיפים את חייכם. הייעוץ יעניק לכן תובנות וכלים יעילים לפתרון שאלות והתלבטויות כל התהליך המתבצע בקליניקה קסומה ונעימה נעשה תוך שמירה קפדנית על פרטיות ודיסקרטיות ובמקצועיות רבה.

ייעוץ אישי בקליניקה

לדיוק העצמי זיהוי חסמים וקבלת הארות והבנות למימוש ה"אני " הפנימי , השאלות והקשיים בחיים

ייעוץ אישי בקליניקה

250 ש"ח

ייעוץ טלפוני / און ליין

200 ש"ח

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button