טיפול רייקי / הילינג

לעבוד עם הגוף והטבע

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה . טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל . המטפל המכונה ” הילר ” נעזר בטכניקה היודעת לרכז ולהעביר אנרגיה אל המטופל ודרכה להעיר תהליך טבעי של ריפוי הגוף, הסרת מחסומים והשבה זרימת אנרגיה מאוזנת. ההילר המטפל מאמין כי כל מחלה או מצבים רגשיים שונים קשורים באופן ישיר להפרעות בזרימת האנרגיה בגוף וע”י איזון ושחזור המצב הטבעי של הגוף הוא יודע לאזן את עצמו ולרפא בצורה טבעית. הילר רואה באדם מכלול שלם של רוח, נפש וגוף ומיועד לטפל במכלול זה.

איך זה קורה?


טיפול הילינג הינו מאד נעים ועדין, התהליך מלווה בהנחת ידיים כמעט ללא תחושת מגע מסביב למרכזי האנרגיות בגוף. בכל אחד ואחת מאיתנו יש מערכת צ’אקרות בעלות משמעות פיזית ורגשית. צ’אקרה היא מרכז אנרגטי בגוף ממנו יוצאים ומתנקזים נתיבי אנרגיה מכל האזורים בגוף.

האנרגיה בגופנו נמצאת תמיד בתנועה היא מתקיימת ברטטים ותדרים שונים ,היא זכתה לשמות רבים כמו:
צ’י, פראנה, אנרגיית החיים ועוד. כאשר מרכז אנרגיה מסוים חסום האנרגיה שמטבעה אינה נעלמת מוצאת דרך אחרת למעבר וע”י כך עלולה ליצור עומסים באזורים שונים בגוף .עומסים אלו משפיעים עלינו ברמה הפיזית , נפשית , רוחנית מבלי שאנו מבינים את הסיבה להשפעה. ההילר יודע לזהות את המחסומים האנרגטיים ודרכם מסייע לגוף להסיר אותן ולתת לזרימת האנרגיה לרפא את הגוף והנפש.

ישנם מספר טכניקות לטיפולי הילינג:

כמו הילינג במגע, רייקי, צ’י קונג, תטא הילינג, אסמר ועוד.

בקליניקה של רחלי תוכלו להנות מטיפולי הילינג ורייקי באווירה רגועה וקסומה . רחלי הינה מטפלת מוסמכת לרייקי 1 + 2 והילינג. הטיפול אורך כשעה וכולל שיח נעים ומעמיק לזיהוי המחסומים, טיפול הילינג ממוקד וכלים להמשך הדרך. הקליניקה הינה פרטית ומתמחה בטיפול בנשים, ילדים ונוער. לקביעת פגישת ייעוץ וטיפול, צרו קשר עוד היום.

טיפולי רייקי / הילינג

שיח אישי ונעים לאבחון הבעיות הפיזיות / רגשיות של המטופלת

טיפול הילינג / רייקי – מותאם אישית

עלות הטיפול

250 ש"ח

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button