נומרולוגית לערב נשים

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

נומרולוגיה היא מדע החוקר את הקשר בין מספרים והשפעתו על אישיותם של אנשים. הנומרולוגיה היא דיסציפלינה מתמטית העוסקת בערכים המספריים של אותיות בשמות, מילים, ביטויים או משפטים. במאמר זה נסקור את המספרים החשובים ביותר לנשים ערביות ואת הפרשנות שלהם.

ההיסטוריה של מדע הנומרולוגיה

נומרולוגיה מספקת קריאת מספרים מותאמת אישית לאנשים. היא גם נותנת תחזית לגבי העתיד, המבוססת על תאריך הלידה של האדם ומשמעויות המספרים.

נומרולוגיה, כלי פשוט ויעיל לפתרון בעיות של אנשים, היא חקר האופן שבו שמו של אדם נובע ממספרים והמשמעויות המתאימות להם.

נומרולוגיה נהוגה מאז התקופה הפרה היסטורית. היא שימשה להטלת לחשים ולקריאת עתידות על ידי היוונים, הרומאים והמצרים הקדמונים. תרבויות אלו האמינו שמספרים הם אלוהיים, שכן הם מייצגים סדר קוסמי ביקום. רעיון הנומרולוגיה נדד ממצרים ליוון, רומא והודו עם סוחרים שהביאו אותו לאזורים אחרים באירופה דרך נתיבי סחר.

נומרולוגיה ערבי נשים

נומרולוגיה חוקרת את המשמעות של מספרים כפי שהם חלים על שמכם ותאריך הלידה שלכם. נומרולוגים עובדים עם עקרונות ההתכתבות על מנת לחקור את המשמעויות הנסתרות מאחורי מספרים. הסכום הכולל, או ערך האנרגיה הכולל של המספרים הללו, מבוטא כמספר חד ספרתי או ביטוי אלגברי המייצג היבטים שונים של האישיות שלכם.

הרבה נשים בוחרות להביא את קסם הנורמולוגיה לערבי נשים או להזמין נומרולוגית לערב בנות אשר תיתן לכל משתתפת קריאה קטנטנה על נושא או שאלה מסוימת.

נומרולוגית לערב נשים מעניין

נומרולוגית לערב נשים יכולה להיות הפעלה מאוד מעניינת שיכולה לעזור לכל אישה להבין טוב יותר את עצמה, חייה, מערכות היחסים שלה ועתידה. זה גם יכול לעזור לה לגלות מה חוסם אותה מלהשיג את המטרות שלה בחיים.

נומרולוגיה לערב בנות היא אמנות וגם מדע. זהו מדע עתיק ששימש בעבר מלכים ומלכות כדי לקבל החלטות לגבי חייהם נתיניהם, וכיום גם נשים רבות משתמשות בו להחלטות שלהן.

רחלי ליברזון – נומרולוגית לערב נשים

אצלי תוכלו לקבל ייעוץ והכוונה מקצועי בדרך הנומרולוגית. הייעוץ מתבצע בשיח פתוח ונעים ומבוסס על האנרגיה והתדר של המספרים המקיפים את חייכם.

מעוניינת לשמוע עוד על הזמנת נומרולוגית למסיבת נשים?

אשמח שנדבר, צרו איתי קשר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button