ייעוץ בקלפי טארוט

לעבוד עם הגוף והטבע

ייעוץ בקלפי טארוט

תוכן עניינים

ההיסטוריה שמאחורי הקלפים: מקורותיהם ומשמעותם של קלפי הטארוט

קלפי הטארוט, שבהם אנו מוצאים רובד רחב של אפשרויות להבנה ולחיזוי, נעשים אבן פינה בתרבות המערבית. האם הם תמיד היו כאלה? האם ההיסטוריה מעידה על כך? בואו נצלול אל המקורות ונתחקר את המסע המרתק של הטארוט מהעת העתיקה ועד היום.

המקורות הראשונים

השורשים הראשונים של הטארוט, נמצאים באירופה של הביניים, והיו שימושים שונים לקלפים אלה. באופן מפתיע, הם לא היו משמשים בתחילה ככלי לחיזוי, אלא כמשחק קזינו. כן, זה נכון! הטארוט התחיל כמשחק קלפים פופולרי בקרב האצולה.

התפתחות השימוש בקלפים במהלך הזמן

במשך הזמן החלו אנשים להיעזר בייעוץ בקלפי טארות ולהאמין ביכולתם לחזות את העתיד.

השימוש בטארוט התרחב. הם הפכו לכלי בידי מגזרים שונים של החברה, החל  ממגזרים דתיים, וכלה באנשים שרצו להבין את העתיד או להפעיל שליטה על אירועים בחייהם.

הגישה הנטורופתית: אז איך כל זה קשור לנטורופתיה ולגישה הבריאותית שלי?

 התשובה היא בפילוסופיה שמאחורי הטארוט. הטארוט מאמין שכל אחד מאיתנו מסוגל להבין את האנרגיה שמסביב לו ולהפעיל שליטה על החיים שלו. באותה הדרך, ממש כמו ייעוץ בקלפי טארוט, גם הנטורופתיה מתמקדת בהבנה של הגוף ובאופן שאנו יכולים להשפיע על הבריאות שלנו דרך התזונה, ההתנהגות ואורח החיים.

הטארוט, ככלי המעניק הבנה ותובנות, היה ונותר מקור השראה במשך מאות שנים. כמו הנטורופתיה, הוא מזמין אותנו להסתכל עמוק פנימה, להבין את הגוף שלנו ואת הסביבה שלנו, ולקחת אחריות על הבריאות שלנו ועל החיים שלנו.

 

ערב נשים וקלפי טארוט: האם זהו רק אירוע חברתי או חוויה רוחנית?

דינמיקת הקבוצה

כאשר נשים מתכנסות ביחד לערב מיוחד, מתרחשת כימיה בינהן. האווירה החמה, ההתחברות הגבוהה וההבנה העמוקה הופכות את המפגש ליותר מסתם התאגדות חברתית. הטארוט, ככלי שמסייע להתמקדות ולהבנה, מגביר את האינטימיות והאמיצות שבין הנשים.

האווירה המיוחדת

ערב נשים וקלפי טארוט הוא יותר מאשר מסיבה. המוזיקה הרכה, התאורה הנעימה והקלפים המונחים על השולחן מייצרים אווירה מכשפת. זו לא רק הזדמנות להכיר את המשתתפות, אלא גם הזדמנות להכיר את עצמך מחדש דרך הקלפים והפרשנות שלהם.

השיחות והאינטימיות

השיחות במהלך ערב טארוט אינן רגילות. הן עמוקות, אישיות ומגלות הרבה על המשתתפות. הרבה נשים מגלות דברים על עצמן שלא ידעו לפני כן, או מתחילות להבין דברים באופן שונה. הטארוט הופך את הערב לחוויה של התחברות רוחנית.

הטארוט ככלי לחוויה המשולבת

הטארוט אינו רק כלי לחיזוי, אלא גם להתמקדות והתבוננות. הוא מספק מסגרת לשיחה ולהתחברות, הוא מזמין את המשתתפות לחלוק את חוויותיהן ולהבין את ההודעה שהקלפים מנסים להעביר. בסיומו של הערב, הרבה נשים מרגישות שהן חוו אירוע מרתק, אינטימי ורוחני, המשלב בין החוויה החברתית לבין הגילוי האישי.

בסיום, ערב נשים וקלפי טארוט הוא לא רק ערב של הנאה ובילוי, אלא גם ערב של התחברות, גילוי והבנה. הוא מציע לנשים הזדמנות ייחודית להתחבר לעצמן ולאחרות בצורה מעמיקה ומשמעותית.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button