טיפול הילינג אנרגטי

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

טיפול הילינג אנרגטי, המכונה גם ריפוי רוחני או טיפול הוליסטי הוא סוג של רפואה אלטרנטיבית הכוללת שימוש באנרגיות ריפוי ממקורות טבעיים. סוג זה של טיפול משמש אנשים רבים עם מחלות שונות.

טיפול הילינג בחיפה

הרעיון של טיפול הילינג אנרגטי אינו חדש. מרפאים ושמאנים בימי קדם אמרו שיש להם את היכולת לרפא את עצמם ואחרים על ידי העברת אנרגיה מאדם אחד למשנהו.

אבל מה שחדש הוא האופן שבו מרפאים אלה משתמשים בטיפול זה כיום, הכולל עקרונות ותרגולים שונים במקצת מאלו שהיו בהם בעבר. הם משתמשים בטיפולי הילינג כגון: ריפוי רוחני, ריפוי גוף קל, ריפוי ידיים, טיפול הילינג מרחוק, רייקי והיפנוזה קלינית.

טיפולי הילינג בקריות

טיפול מסוג זה נחקר רבות ומצאו כי טיפולים אלו הועילו לאנשים רבים עם כאב כרוני, הפרעת דחק פוסט טראומטית, דיכאון ומצבים רבים אחרים.

מחקר אחד מצא שלא היה הבדל משמעותי בין אלו במחקר שהשתתפו בפגישת ריפוי אנרגטית לבין אלו שלא עשו כל מדד תוצאה, כולל הפחתת כאב, חרדה, דיכאון ולחץ דם.

טיפול הילינג אנרגטי מרפא

אין הוכחות מדעיות המוכיחות שריפוי אנרגטי יכול להיות יעיל כמו טיפולים אחרים, אך ישנם אנשים רבים המאמינים ביעילותו. בכל הנוגע לטיפול בכאב, טיפול מסוג זה הוכח כבעל השפעה.

ריפוי אנרגטי יכול לבוא בצורות שונות כמו רייקי, שפותח על ידי מיקאו אוסואי ביפן בסביבות שנות ה-20 ומטרתו הייתה לרפא מחלות ומחלות באמצעים רוחניים ולא פיזיים. ב-1983 סמיון דוידוביץ’ קירליאן לקח את ההמצאה שלו (צילום ההילה של קירליאן) צעד אחד קדימה על ידי המצאה שיטה לזיהוי השדה שבו פועל כעת אדם או חפץ. זה מאפשר למדוד את עוצמת וסוג הרטט הנפלט. רייקי משמש בדרך כלל למטרות ריפוי, אך יכול לשמש גם למטרות רבות אחרות כגון הרפיה והפגת מתחים.

טיפול הילינג מרחוק

טיפול הילינג אנרגטי כולל שפע של שיטות טיפוליות. אלה כוללים רייקי, פראניק הילינג, ג’ין שין ג’יוטסו וריפוי קריסטל.

אנשים בוחרים להשתמש בסוג זה של טיפול מכיוון שאולי אין להם זמן או תחבורה קרובה כדי לנסוע למרכז טיפולים פיזיים. טיפול הילינג אנרגטי הוא גישה הוליסטית המתמקדת באדם השלם – נפש, גוף ורוח – במטרה למצוא איזון בכל היבטי החיים.

בקליניקה של רחלי ליברזון תוכלו להנות מטיפולי הילינג אנרגטי באווירה רגועה וקסומה וטיפולי הילינג מרחוק, ביניהם טיפול הילינג בחיפה וטיפולי הילינג בקריות.

מעוניינים לקבוע תור לטיפול הילינג אנרגטי?

אשמח שנדבר, צרו איתי קשר.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button