אובססיה לאוכל אצל ילדים

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

הילד שלכם סובל מאכילה כפייתית או רגשית?

אובססיה לאוכל אצל ילדים יכולה להופיע בטווח גילאים רחב וכאשר מזהים זאת, מומלץ לפנות לטיפול מקצועי. גורמים שונים יכולים להביא לאכילה כפייתית או אובססיות הנוגעות למאכלים מסוימים. במקרים רבים זה קשור לבעיות רגשיות או לטראומה שהילד חווה סביב האוכל. יש לבחון האם ישנם שינויים באכילה עקב מקרה רגשי בבית או במסגרת בו הילד נמצא והאם ישנו צמצום באכילה או אכילה מוגברת. היום ניתן למצוא פתרונות בבעיות הללו בעולם הנטורופתיה והטיפול באמצעות צמחי מרפא ופרחי באך. כאשר מגיעים לשורש הבעיה של הילד, ניתן להפחית בצורה משמעותית את הסימפטומים של הבעיה. לדוגמא, אם זו בעיה רגשית המשפיעה על הרגלי האכילה, טיפול בבעיה הרגשית יעזור בהפחתת הסימפטומים הנוגעים לדרכי האכילה של הילד שלכם.

איך הטיפול הנתורפותי יכול לסייע?

עולם הנתרופותיה מתייחס לבעיות פיזיות שונות, כולל בעיות של עודף משקל ותזונה לא מאוזנת. באמצעות טיפולי נתורופתיה מקצועיים, ניתן להגיע לאיזון טוב יותר בגילאי ההתבגרות, להתמודדות טובה יותר באופן טבעי לבעיות קשב וריכוז ולהביא את הגוף לאיזון כללי. ילד המגיע לגיל ההתבגרות סובל ברוב המקרים מחוסר איזון הורמונלי היכול להשפיע על התזונה היום יומית שלו ועל היכולת שלו להתנהל באופן מאוזן עם אוכל.

טיפול טבעי בבעיות השמנה בילדים

אובססיה לאוכל אצל ילדים עלולה להביא גם לבעיות של עודף משקל. עודף משקל בגיל צעיר והתנהלות לא מאוזנת עם אוכל, יכולה להביא לבעיות בריאותיות ורגשיות ואף לפגוע בביטחון העצמי של הילד בטווח הקצר והארוך. אני רחל ליברזון, נטורופתית מוסמכת, אשמח לסייע לילד או לילדה שלכם להגיע לאיזון עם האוכל שהם אוכלים בכל יום. התהליך הטיפולי שאני מציעה לכם משלב טיפול טבעי ושיטות טיפוליות מעולם הנתרופותיה, כאשר הטיפול מתבצע בקליניקה המקצועית שלי הממוקמת בעיר קרית מוצקין שבצפון.

אובססיה לאוכל אצל ילדים

לקבלת מידע נוסף על אובססיה לאוכל אצל ילדים ושינוי הרגלי אכילה, צרו איתי קשר דרך מספר הטלפון המופיע בראש הדף ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי לטיפול טבעי לילדים שלכם. אני רחל ליברזון, נטורופתית מוסמכת, אפגוש אתכם עם הילד או הילדה שלכם למפגש ראשוני על מנת שיהיה אוכל לבנות תוכנית טיפולית מותאמת אישית על פי המטרות שלכם ושל הילד.

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם:

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button