טיפול רגשי בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

לעבוד עם הגוף והטבע

תוכן עניינים

טיפול רגשי בדרך טבעית תורם ועוזר ל:

טיפול רגשי בדרך טבעית

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש. המחקרים מוכיחים את ההשפעה הרבה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. מתחים ולחצים נפשיים משפיעים באופן ישיר על התנהגות שלנו וכתוצאת מכך על החוסן והבריאות הפיזית שלנו. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף. “נפש בריאה בגוף בריא” היא אמירה המוכיחה את נכונותה פעם אחר פעם.

בעוד שגישה אופטימית לחיים תורמת רבות לאיכות חיים טובה והוכחה כמונעת מחלות של הגוף. חשיבה שלילית , קשיים בוויסות רגשות עשויים להביא איתם תופעות רגשיות ופיזיולוגיות שונות . בטיפול הרגשי נעשית התבוננות הוליסטית על האדם , הכרת מחשבותיו , רגשותיו והתנהגותו ועד להשפעותיהם הבריאותיות . בדרך הבנה זו ובעזרת כלים לשינוי דפוסי חשיבה והרגלים הטיפול הרגשי מעניק אפשרויות התמודדות בריאות יותר ומביא את האדם למודעות עצמית ולהכרת ביכולותיו ומסוגלותו האישית.

השיטה הייחודית של רחלי ליברזון לטיפול רגשי טבעי

בשיטה ייחודית שפיתחתי לטיפול רגשי טבעי המטפלת מזהה את הרגשות החוסמים , מזהה את תפיסת הערך העצמי של המטופל וגישתו לחיים ודרכה מלמדת התבוננות חדשה , כלים לשינויים התנהגותיים והתפתחותיים . הטיפול נעשה תוך כדי היכרות עמוקה , עבודה על מודעות העצמית של המטופל , הבנה והכרה ביכולת האדם לעשות שינויים במחשבות , הרגלים וליווי לשינוי ואיזון הנפש. בטיפול הייחודי נעשה שילוב של כלים נטורופתיים , תודעתיים ורוחניים המעניקים כח ותמיכה בתהליכי שינוי ויצירת מציאות בריאה וטובה יותר למטופל.

רחלי ליברזון – בעלת קליניקה נטורופתית

בקליניקה של רחלי ליברזון ניתן לקבל מגוון טיפולים טבעיים. טיפול נטורופתי מקיף , טיפול רגשי טבעי , רייקי והילינג , טיפול בפרחי באך, סדנאות , ייעוציים אישיים בכלים רוחניים נומרולוגיה וקלפי אושו. רחלי ליברזון הינה מטפלת מוסמכת , תואר ראשון בחינוך מיוחד B.ed , הקליניקה הינה פרטית ומתמחה בטיפול בנשים, ילדים ונוער.

טיפול רגשי בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

טיפול רגשי אישי ונעים

התאמת פורמולת פרחי באך לאיזון אנרגטי ורגשי

התאמת פורמולת צמחי מרפא / תוספי תזונה – בהתאם לצורך

* עלות צמחי מרפא/פטריות מרפא/תוספי תזונהאיננם כלולים בעלות הטיפול

סדרה בת 6 מפגשים

1,800 ש"ח

סדרה בת 10 מפגשים

2,500 ש"ח

טיפולים נוספים שאני מציעה לכם

טיפול נטורופתי

שיטת טיפול המאמינה ביכולת של האדם לרפא את עצמו בדרכים טבעיות!

השיטה רואה בגוף האדם מכלול הכולל את מצבו הפיזי, נפשי ורוחני יחד עם שגרת אורח החיים ומעניקה טיפול הוליסטי בדרכים טבעיות ובנגיעה בכל הרבדים.

טיפול רגשי

בשילוב צמחי מרפא ופרחי באך

מחקרים רבים מהשנים האחרונות, מראים קשר ישיר בין גוף, נפש ורגש - ההשפעה שיש לנפש ולרגש על מערכת העצבים, מערכת החיסון ובריאות הגוף בכלל. לכן עלתה למודעות חשיבות שילוב טיפול רגשי כחלק מטיפול בגוף.

טיפול רייקי / הילינג

ריפוי אנרגטי

הילינג הוא שם כללי לשיטות ריפוי מסורתיות המבוססות על איזון זרימת האנרגיה בגוף וסנכרון בין שלושת הרבדים גוף, נפש ונשמה. טכניקה זו מגשרת בין הרבדים הפיזיים, רגשיים ורוחניים של המטופל.

ייעוץ והכוונה

באמצעות נומרולוגיה וקלפים

נומרולוגיה הקרויה גם “תורת המספרים” התפתחה ע”י אחד מחוקרי המתמטיקה והפילוסופים הגדולים - פיתגורס שמו. לפי דרך זו למספרים המלווים את חיינו יש תדרים ואנרגיות בעלות השפעה על התכונות האישיות, והצירופים שלהם מעידים, מצביעים ומשפיעים על מצבו וגורלו של האדם.

סדנאות לאורח חיים בריא

סדנאות חוויתיות ומקצועיות

סדנא מקצועית ומעצימה, לאורח חיים בריא ומותאמת למשרדי החברה שלכם. הסדנאות בנויות בהתאמה מושלמת לדרישות שלכם וכוללת טיפים לניהול תזונה מאוזנת וכלים לבניית תפריט תזונתי בריא ומותאם אישית.

Call Now Button